Nasza firma Gastronorm działa w branży gastronomicznej od 2004 roku. Naszą specjalnością jest kompleksowe wyposażanie obiektów gastronomicznych w urządzenia gastronomiczne - zawsze w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w każdej fazie realizacji obiektu gastronomicznego - wykonamy dla Państwa projekt technologiczny kuchni, zajmujemy się uzgodnieniami z Sanepidem, także doborem i montażem urządzeń.

Ponadto szkolimy pracowników i obsługujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Wyróżnia nas szeroki wybór sprzętów, w tym między innymi takich jak piece konwekcyjno-parowe, kuchenki, urządzenia do obróbki mechanicznej, urządzenia chłodnicze,zmywarki gastronomiczne, meble stalowe. Dzięki pełnej gamie urządzeń jesteśmy w stanie dobrać je indywidualnie do Państwa potrzeb. Sprzedajemy urządzenia nowe i używane - prowadzimy komis gastronomiczny.

Dostarczamy sprzęt renomowanych producentów polskich i zagranicznych, w tym marki Stalgast, od której uzyskaliśmy status partnera kryształowego za jakość obsługi klienta oraz rzetelną współpracę Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie. Zachęcamy serdecznie! 


Parę zdjęć naszej firmy