Witamy w naszym sklepie internetowym Gastronorm.pl    

Szanowny Kliencie! 


        Do Twojej dyspozycji oddajemy ofertę produktów do profesjonalnej gastronomii. Mimo że codziennie poszerzamy naszą ofertę, może się zdarzyć, że nie znajdziesz jakiegoś produktu. Prosimy o  Kontakt  e-mailowy lub telefoniczny, a na pewno postaramy się znaleźć ten konkretny produkt i jak najszybciej umieścimy go w naszym sklepie.  Naszą obecną ofertę pogrupowaliśmy w kilkunastu kategoriach, dla ułatwienia poszukiwania produktów. Oto kilka z nich.   

  • Naczynia kuchenne  – tu znajdziesz garnki, pojemniki GN, miski, wanny, cedzaki, blachy do pizzy, do pieczenia, naczynia żeliwne, patelnie – zarówno nierdzewne jak i pokryte warstwą teflonu i in.
  • Termosy i warniki  – w tych kategoriach znajdziemy termosy na żywność, na napoje, pojemniki termoizolacyjne, torby termiczne do przewożenia pizzy, zupek i innych ciepłych dań oraz warniki do gotowania wody i zaparzacze.
  • Środki chemiczne  – tutaj znajdują się akcesoria do sprzątania oraz środki chemiczne: płyny do maszynowego mycia i płukania naczyń, środki do odkamieniania i in.
  • Zmywarki  – w tej kategorii zgrupowaliśmy zmywarki do naczyń szklanych, zmywarki uniwersalne oraz zmywarki kapturowe.
  • Meble ze stali nierdzewnej  – ta kategoria to nierdzewne meble do gastronomii: zlewy, baseny (zlewy głębokie), stoły robocze, szafy do przechowywania naczyń oraz regały i wózki kelnerskie.
  • Urządzenia grzewcze  – w tych grupach urządzeń umieściliśmy kuchnie gastronomiczne, gazowe i elektryczne, taborety gastronomiczne, patelnie gastronomiczne, piece konwekcyjno-parowe, rożny, gyrosy, naleśnikarki, grille, piece do pizzy, urządzenia do hot-dogów i in.
  • Chłodnictwo  – w tej kategorii obok kostkarek do lodu zgrupowaliśmy zamrażarki, szafy chłodnicze zapleczowe, szafy chłodnicze przeszklone, szafy i stoły mroźnicze, małe lodówki podblatowe, witryny chłodnicze, regały chłodnicze, lady cukiernicze, stoły chłodnicze, stoły do pizzy, schładzarki szokowe i in.
  • Pakowarki     próżniowe  - znajdą w niej Państwo pakowarki próżniowe komorowe, których nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem; umieściliśmy tu również pakowarki bezkomorowe oraz woreczki do pakowania próżniowego.