O firmie

Nasza firma Gastronorm działa w branży gastronomicznej od 2004 roku. Naszą specjalnością jest kompleksowe wyposażanie obiektów gastronomicznych w urządzenia gastronomiczne - zawsze w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w każdej fazie realizacji obiektu gastronomicznego - wykonamy dla Państwa projekt technologiczny kuchni, zajmujemy się uzgodnieniami z Sanepidem, także doborem i montażem urządzeń.

Ponadto szkolimy pracowników i obsługujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.Wyróżnia nas szeroki wybór sprzętów, w tym między innymi takich jak piece konwekcyjno-parowe, kuchenki, urządzenia do obróbki mechanicznej, urządzenia chłodnicze,zmywarki gastronomiczne, meble stalowe. Dzięki pełnej gamie urządzeń jesteśmy w stanie dobrać je indywidualnie do Państwa potrzeb. Sprzedajemy urządzenia nowe i używane - prowadzimy komis gastronomiczny.

Dostarczamy sprzęt renomowanych producentów polskich i zagranicznych, w tym marki Stalgast, od której uzyskaliśmy status partnera kryształowego za jakość obsługi klienta oraz rzetelną współpracę Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie. Zachęcamy serdecznie!

111

Nasze media społecznościowe

Shopping Cart